Şahinbey / Gaziantep info@cannakliyat27.com

EVDEN EVE TAŞIMACILIK GAZİANTEP

EVDEN EVE TAŞIMACILIK GAZİANTEP

EVDEN EVE TAŞIMACILIK GAZİANTEP

CanNakliyat Evden Eve Taşımacılık Gaziantep ile Eşya taşımak hassasiyet gerektiren bir iştir. Taşınma esnasında oluşabilecek bazı olumsuz faktörler (ortamın dar olması, binada yük asansörü olmaması, kapı geçişlerinin dar olması, merdiven dairelerinin çok dar planlanmış olması v.s. ) eşyaların zarar görmesine neden olabilmektedir. Bu zararları en aza indirgemek için nakliyat sektörü kendini yenilemeli ve yeniliklere açık olmalıdır.

Teknolojinin sunduğu imkanları kullanmak iş yapmadaki profesyonelliği artırmaktadır. Bizde bu bilinçle Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde profesyonelliği yakalamak adına gerekli tüm ekipmanları sağlamaktayız. Eşyaların uzman ellerde Ambalaj ve Paketlemesi yapılmakta, binanın durumu uygun ise Asansörlü Taşıma Sistemi ile eşyalar araçlarımıza yüklenmektedir.

Biz her türlü önlemi almamıza rağmen hala oluşabilecek bir hasar karşısın da bu defa Sigortalı Taşımacılığın avantajları devreye girmektedir. Oluşabilecek hasarlar güvenilir Sigorta Firmaları ile güvence altına alınmaktadır. Eşyalarınızın manevi değeri belki yerine koyulamaz ama maddi olarak tam karşılığı verilmektedir.

WhatsApp
Hemen Ara